poniedziałek, 2 listopada 2015

Nowości

Doniczka Marble
Witajcie :)

Chciałabym Wam dzisiaj pokazać kilka nowości, które się pojawiły.

Kolekcja doniczek Marble inspirowana naturalną fakturą, stanowi doskonałe uzupełnienie dekoracji wewnątrz domu jak i na zewnątrz. Doniczki Marble są bardzo praktyczne, wykonane z trwałego tworzywa sztucznego a wyglądem przypominają imitację naturalnego kamienia. Można ją wykorzystać jako osłonkę. Jej prosta forma może stworzyć spójną kompozycję zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzem. Dostępna w trzech kolorach i rozmiarach. 
                                                 
                     Cena od 13,99 zł 

Doniczka Sphere


Kolekcja doniczek Sphere optymalnie przypominają donice ceramiczne dlatego stanowią doskonałe uzupełnienie domowego wnętrza jak i tarasowego. Doniczki wykonane z tworzywa ich kształt pozwala dłużej utrzymać wilgotność ziemi. Forma doniczki pozwala uzyskać dużą powierzchnię do sadzenia roślin. Doniczki dostępne aż w 7 kolorach i 2 rozmiarach.
                                                                                               
                                                                                               Ceny od 18,99 zł
Doniczka Herbal Square
Doniczki Herbal Square przeznaczone do uprawy ziół. Ich wzornictwo i kształt sprawiają, że można je ustawić niemal wszędzie, a dzięki bogatej gamie 6 kolorów z łatwością dopasujemy doniczki do wystroju kuchni. Doniczka składa się z trzech części: korpusu, dopasowanego spodka oraz specjalnego łącznika. Herbal Sqare mają spodek na wodę, który jest całkowicie schowany w korpusie doniczki, a dołączone do zestawu łączniki umożliwiają łączenie doniczek w dowolne konfiguracje. Doniczki są wykonane z dwóch warstw wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
                                                                                                                                                                                                                                             Ceny od 13,00 zł
Chcecie wiedzieć gdzie kupić???
                                                Piszcie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz